Odkaz tastedarů - Ydris: kniha první

V této knize dřímají příběhy. Příběhy z časů, kdy se démoni sápali z Hlubin na povrch a bestie opouštěly prastaré hvozdy, aby se krmily na mase smrtelníků. Lidské rody se znovu obracejí proti sobě navzájem, mrhajíce zlatem i životy pro vidiny větší moci. Království zachvacují plameny nové války, první tahy hry v šach byly učiněny.

Skladem
249 Kč
Kategorie: Poezie a próza
Hmotnost: 0.526 kg

Ydris je počátečním dílem epické fantasy ságy, kterou obklopují ilustrace, hudba a rozsáhlá mapa. Rozvětvený komplexní příběh obohacený písněmi, básněmi a vlastními jazyky je zasazen do propracovaného světa s pestrou historií i kulturou. Magie s limity, bytosti inspirované slovanskou mytologií, humor, intriky… Příběhy se odehrávají v Avirii, kde se ve starých hvozdech ukrývají ruiny z dávných časů objímané psím vínem, vysoká pohoří jsou prostoupena hlubokými jeskyněmi a slujemi, široké pláně se táhnou do dálav a země je brázděna koryty dravých řek. Skryty lidským zrakům tady stále žijí bytosti, jež obývaly tyto končiny dávno před příchodem Aviřanů. Lešijové a lešeny pečující o les, obludníci z mokřadů a bažin, sirény z útesů na pomezí pevniny a oceánu. Žijí zde také rusalky, dlící u odlehlých tůní. Můry, ošklivé stařeny brázdící kulhavou chůzí děsivá a chmurná místa. V hlubokých hvozdech a jeskyních však číhají i mnohem děsivější stvoření. Dějiny Avirie jsou psány krví. Od jejího osídlení a bojů se stvůrami, přes rodové války, barbarské nájezdy, povstání či mor, poznal lid této země jen málo míru. Přesto se zdá, že si bohové mír stále nepřejí.

Nyní máte jedinečnou příležitost - objednejte si knihu a jako dárek obdržíte mapu Avirie ve formátu A2 a záložku ve vizuálu Odkazu tastedarů. To jsou věci, které zatím nikde jinde nenajdete - jediní, kdo je zatím měli k dispozici, byli předobjednatelé, kteří vydání knihy podpořili během fundraisingové kampaně. Tato akce platí pouze do vyprodání zásob.

 

Počet stran: 328

Hmotnost: 526 g

Rozměry: 21,8 x 15,7 x 2,3 cm

Rok vydání: 2017

ISBN: 978-80-906685-1-5